Cafe Infinity

Cafe Infinity je síť kaváren stávající se z pěti pražských a čtyř mimopražských kaváren, které od roku 2002 provozuje PRALINKA, s.r.o.

Naším cílem je nabídnout Vám špičkovou italskou kávu illy, exkluzivní čaje Ronnefeldt a další lahůdky, které si můžete nejlépe vyhutnat v krásném a klidném prostředí našich kaváren.

O kávě illy

Přejeme si, aby se illy stalo v naší zemi synonymem kultury a dokonalosti v každém šálku kávy. Chceme být společností, která nabízí ty nejúžasnější produkty a zve Vás k posezení na ta nejhezčí místa. Naší hlavní hodnotou je vášeň pro dokonalost. Jednou z tajných ingrediencí je také kousek z našeho srdce, a proto se takto připravené espressso odlišuje, a pro Vás hosty se stává výjimečným.

Již od roku 1933 ztělesňuje společnost illy slavnou tradici italského espressa. Espresso illy se vyznačuje oříškově až tmavě hnědou „pěnou“. Používejme raději italský název „Crema“, protože pěnu máme na pivě nebo v koupeli. Crema musí být na každém připraveném espressu a je to vlastně taková poklička, která u tak malého kávového nápoje chrání jeho aromatické vlastnosti, které pak podporují naše chuťové pohárky.

Vůně (aroma) espressa illy je intenzivní, pro naše smysly příjemná. Chuť je rovnoměrně vyvážená mezi kyselostí a hořkostí, proto příjemný pocit trvá i několik desítek minut po jeho vypití.

illy je směsí devíti druhů odrůdy kávy Arabica, proto je tedy 100% Arabicou. Díky tomu je epresso illy na celém světě vždy stejné, a co více: vždy perfektní.

Více si přečtěte na oficiálních stránkách illy: www.espresso.cz/illy